Početna » Aktuelno, Sport » SLATINA NADIGRALA BOR

SLATINA NADIGRALA BOR

Bor, 20.mart

U prvom kolu prolećnog dela prvenstava Slatina na svom terenu savladala Bor sa 2:1

Autor: D.P.

U derbiju 16.kola Pomoravsko – Timočke zone fudbaleri Slatine izvojevali su pobedu nad gostujućom ekipom iz Bora – 2:1, (1-1). Strelci: za domaću ekipu Tričković u 44 i Stojanović u 70 minutu. Jedini pogodak za goste iz Bora postigao je Ducić u 19 minutu.

Fudbaleri Bora i pored dominacije u prvom poluvremenu i pogodka Ducića nisu uspeli da zadrže prednost koju su imali sa početka utakmice. Očito da je mlada ekipa Bora iako dobro fizički pripremljena poklekla pod pritiskom domaćih navijača. Sudijska trojka iz Negotina na čelu sa Milošom Jankovićem imala je puno posla i nije bila na nivou zadatka. Pred kraj poluvremena Tričković je poravnao rezultat na 1:1 iz slobodnog udarca.

U drugom poluvremenu viđen je lepši fudbal iako je teren bio težak za igru. Domaći su pobedonosni gol postiglu u 70 minutu.

Utakmica je na momente bila gruba, glavni sudija je podelio četiri  žuta kartona.