Početna » Aktuelno, Sport » BOR IZGUBIO KOD KUĆE, SLATINA U RESAVICI

BOR IZGUBIO KOD KUĆE, SLATINA U RESAVICI

Bor, 27.mart

Autor: D.Popaz

Fudbaleri Bora u 17.kolu Pomoravsko-Timočke zone pred domaćom publikom  nisu uspeli da  zabeleže prvu prolećnu pobedu nad ekipom Majdanpeka 0:1 (0:0). I pored dobre igre “crno-belih” i terenske nadmoćnosti na stadionu kraj “pirita” viđen je dobar  fudbal. Sudija Željko Trifunović iz Knjaževca korektno je  delio pravdu: pokazao pet žutih i jedan crveni karton Mašiću iz Bora. Domaća ekipa brojčano oslabljena u drugom poluvremenu napadala je i stvarala šanse, ali su gosti iskoristili nepažnju borske odbrane u nadoknadi sudijskog vremena i postigli gol za prva tri boda u prolećnom delu prvenstva. Strelac je bio rezervista Milan Strenović u 92. minutu.

Ekipa iz Slatine poražena je na gostovanju u Resavici od ekipe “Rembasa” rezultatom 3:0. Posle 17.kola fudbaleri Slatine zauzeli su 11.mesto sa 22, a fudbaleri Bora su na začelju tabele.

Naredne nedelje Borani gostuju u Lubnici „Radničkom“, dok fudbaleri Slatine dočekuju  “Kablove” iz  Zaječara. Utakmice počinju u 15 sati.