Početna » Aktuelno, Sport » KK Bor RTB – KK Knjaževac 86:103 (50:49)

KK Bor RTB – KK Knjaževac 86:103 (50:49)

Bor, 11. mart

Autor: S.R.

U okviru 20 kola Muške Regionalne Lige – Istok  u subotu 09.03.2013 u sportskom centru „Mladost“ odigrana je utakmica između  KK Bor RTB i KK Knjaževac . Slavili su gosti rezultatom 86:103. Iako rezultat od 17 poena razlike to ne govori, ekipa Bora je u većem delu utakmice bila gotovo ravnopravan  protivnik. Prvo poluvreme domaća ekipa Bora je dobila sa 50:49. Utakmica je rešena u prvih nekoliko minuta treće četvrtine, kada su gosti zahvaljujući dobroj odbrani , ali i greškama domaćih igrača, napravili razliku od dvadesetak poena. U nastavku domaći košarkaši  su pokušavali da uhvate rezultatski priključak , što im je u nekoliko navrata i uspevalo, ali je nedostajalo snage za potpuni preokret.

Senku na ovaj zanimljiv meč bacio je slabi sudijski par koji je svojim ponekad nedoslednim odlukama , izazivao nepotrebnu nervozu kod igrača obe ekipe.