Početna » Aktivnosti, Aktuelno, Košarka, Sport, Vesti » Košarka : Kuršumlija – KK BOR RTB 80:62

Košarka : Kuršumlija – KK BOR RTB 80:62

10.februar.Bor.Kuršumlija

Autor : S.Ranđelović

kkbor rtb logo

U 15.kolu  Prve Međuregionalne lige Istok košarkaši KK BOR RTB poraženi su u Kuršumliji rezultatom 80:62. Rezultat od 18 poena razlike sigurno nije pravi odraz kvaliteta ova dva protivnika i onoga što se dešavalo na terenu. Borani su odlično krenuli i prvu četvrtinu dobili sa 28:21, a onda su stali i dopustili protivniku da preokrene rezultat i na poluvreme se otišlo sa vođstvom domaćina od 46: 39. U drugom poluvremenu se vodila ravnopravna borba. Kuršumlija je održavala prednost koja se kretala od 5-10 poena. Na nekoliko minuta pre kraja trener Paunović je dao šansu mladim igračima pa je domaćin to iskoristio i na kraju ostvario ovako ubedljivu pobedu.

KK Kuršumlija – KK Bor RTB 80: 62 ( 21:28;25:11; 17:15; 17:8)

KK Kuršumlija: Mijajlović, Živanović 7, Milijanović 12, Jović 15, Filipović, Mrkajić 2, Matić 17, Eraković 2,
Vištica 17, Obradović 2, Dragojević 6. Trener: Miljanović Nikola.
KK BOR RTB : Martinesić 15, Jovanovski 3, Prodanović, Nikolić, Perišić 2, Petrović 12, Cekić, Đorđević 2,
Rosić 14, Rašić 14. Trener: Paunović Toni.

Sudije: Vasić.D i Stošić.S