Početna » Aktivnosti, Aktuelno, Članak, Fotoreportaža, Generalno, Košarka, Reportaža, Sport, Vesti » Košarka : Gradski derbi pionira pripao Boru

Košarka : Gradski derbi pionira pripao Boru

KK Bor – KK Basket Bor 40:34 (8:10; 8:9; 12:9; 12:6)

Bor : Dubljević, Vladisavljević, Planić, Stojić, Dobromirović, Stanojević, Jovanović 9, Adžić 1, Kolar 18, Guševac, Perišić 7, Dejanović 5. Trener : Glišić.M
Basket Bor : Mitrović, Zlatković 8, Petrović, Ognjanović 8, Stevanović, Marić 1, Dragijević 2, Kostić 8, Marković, Zdravković 7, Vulić, Cvetinović.
Sudije : Petković Vladimir i Bogdanović Dušan

U gradskom derbiju Kvalitetne lige mlađih kategorija, sastale su se pionirske ekipe Bora i Basket Bor. Posle velike borbe i izjednačene igre pobedu su ostvarili košarkaši Bora. Basket Bor je na poluvremenu imao 3 poena prednosti. Treću četvrtinu dobio je Bor sa 12:9 tako da se u poslednjih osam minuta ušlo sa potpuno izjednačenim rezultatom. Zadnja deonica ponovo je pripala Boru 12:6 što im je bilo dovoljno za pobedu od 40:34.