Početna » Aktivnosti, Aktuelno, Fotoreportaža, Generalno, Odbojka, Reportaža, Sport, Vesti » Odbojkašice pobedile 3:1 protiv Leskovca

Odbojkašice pobedile 3:1 protiv Leskovca

24.februar.Bor

Autor : S.Ranđelović

Odbojkašice Bora pobedile su na svom terenu ekipu Leskovac 98 sa 3:1 u setovima. Igra je bila veoma zanimljiva, protivnici su poene osvajali u serijama, zahvaljujući dobrim servisima i greškama protivnika. U prva dva seta Boranke su bile uspešnije i povele su sa 2:0. U trećem setu došlo je do malog opuštanja pa su gošće naprvile razliku od 7 poena. Domaće igračice su gotovo uspele da stignu rezultat, došle su na samo poen , ali nisu uspele i protivnik je ovaj set osvojio sa 23:25. U četvrtom setu viđena je velika borba u kojoj su borske odbojkašice pobedile „na razliku“ i tako osvojile veoma važne bodove.