Početna » Aktivnosti, Aktuelno, Fotoreportaža, Generalno, Odbojka, Reportaža, Sport, Vesti » Odbojkašice Bor 030 savladale Knjaževac

Odbojkašice Bor 030 savladale Knjaževac

14.april.Bor

Autor : S.Ranđelović

Odbojkaški klub BOR 030 član Regionalne lige „Timok“ ostvario je drugu prvenstvenu pobedu protiv ekipe Knjaževca. Mlade borske odbojkašice iskoristile su vrlo slabo izdanje svojih protivnica i zasluženo trijumfovale rezultatom 3:0 u setovima. U prvom setu rezultat je bio 25:16. Drugi set domaće su dobile veoma ubedljivo 25:8, pre svega zahvaljujući lošem prijemu servisa knjaževačke ekipe. U trećem setu gledali smo nešto izjednačeniju i neizvesniju borbu u kojoj su se ponovo mlade borske igračice bolje snašle u završnici i slavile sa 25:20. Iako u dosadašnjih 13 utakmica ova izuzetno mlada borska ekipa ima svega dve pobede, već se može primetiti vidan napredak u odnosu na početak sezone. Očigledno je da dobar rad u ovom klubu i iskustvo stečeno na utakmicama počinje da daje rezultate i da će Bor 030 uskoro biti mnogo opasniji protivnik u ovom rangu takmičenja.