Početna » Aktivnosti, Aktuelno, Fotoreportaža, Generalno, Reportaža, Sport, Stoni tenis, Vesti » FOTO: TOP 12 Gradske lige Bor u stonom tenisu

19.maj.Bor

Autor: S.Ranđelović

Ovogodišnji turnir TOP 12 Gradske lige Bor bio je veoma interesantan jer se i bukvalno do poslednjeg kola nije znalo ko će osvojiti medalje. Nekoliko takmičara koji su rezultatima u gradskoj ligi izborili plasman na ovo takmičenje, odustalo je zbog drugih obaveza ali je baš to donelo neizvesnost i dalo neku novu šansu svim takmičarima da se uključe u borbu za najviši plasman. Prvo mesto osvojio je Bratislav Jovanović koji je u ovoj konkurenciji važio za favorita i pre početka takmičenja. On je ostvario 10 pobeda od 11 mečeva i osvojio zlatnu medalju i pehar namenjen pobedniku turnira. Najveće iznenađenje priredio je najmlađi takmičar Miloš Repedžić koji je zauzeo drugo mesto sa 9 pobeda i samo dva poraza. Treće mesto osvojio je iskusni Ljubiša Milenović koji je ostvario 8 pobeda, isto kao i Nebojša Pajkić ali je Milenović bio bolji u međusobnom „obračunu“. Najveće negativno iznenađenje priredio je prošlogodišnji osvajač srebrne medalje Dragan Dudić, koji je doživeo čak 6 poraza i zauzeo tek 8.mesto.