Početna » Reportaža » Fotoreportaža, Košarka » Pobede košarkaša Bora i Zicera

Pobede košarkaša Bora i Zicera

17.novembar.Bor

Jastrebac – BOR RTB 78:88 (21:25, 25:19, 8:23, 24:21)

Košarkaši Bora pobedili su u Aleksincu domaći Jastrebac u okviru sedmog kola Prve regionalne lige – Istok. Pobedu od deset poena razlike Borani su obezbedili u trećoj četvrtini koju su dobili sa 23:8 i u poslednjih deset minuta su ušli sa 13 poena više. Domaćin je poslednju četvrtinu uspeo da dobije sa 24:21, ali to nije bilo dovoljno za preokret. Ekipa Željka Prodanovića je sa pet pobeda i dva poraza na četvrtom mestu. U sledećem kolu BOR RTB dočekuje ekipu Prokuplja na svom terenu.

KK ZICER (BOR) – Đerdap (Kladovo) 70:65

Uspešan vikend za borsku košarku upotpunio je i mladi tim KK Zicera koji se od ove sezone takmiči u drugoj regionalnoj ligi istok. Oni su na svom terenu savladali Đerdap iz Kladova u utakmici koja je bila veoma interesantna i sa puno preokreta. Zicer u dosadašnjem toku lige ima tri pobede i jedan poraz.