Početna » Reportaža » Fotoreportaža, Fudbal, Sport » HET-TRIK Mašića za pobedu Bora protiv Kopaonika (4:1)

HET-TRIK Mašića za pobedu Bora protiv Kopaonika (4:1)

14.april. Bor

Tekst i foto: S.Ranđelović

Fudbal: Srpska liga – Istok 20.kolo : OFK BOR – FK Kopaonik (Brus) 4:1 (3:0)
Stadin : OFK BOR, Gledalaca: 300; Sudije: Miloš Milanović (Ćuprija), Aleksandar Ilić (Paraćin), Aleksandar Marjanović (Despotovac); Delegat: Dr.Vladislav Simić (Kruševac). Žuti kartoni: Kovačević (Kopaonik), Strelci: Mašić u 4. 21. i 36.(penal) minutu i Stanojević u 55.minutu(penal), za Bor a L.Kovačević u 68.minutu za Kopaonik.

Igrač utakmice : Dejan Mašić (BOR)

OFK BOR: Trailović, Janković, Nikolić (Stamenković od 51.min.), Cokić, Marković, Krstić, Stanojević, Đoševski (M.Terzić od 46.min.), Mladenović, Mašić (I.Terzić od 65.min.), Jovanović.

FK KOPAONIK: Ćirković, L.Kovačević, Lisinac, A.Radovanović, N.Radovanović, D.Kovačević, Simović, Mijajlović, Živanović, Đokić (Knežević od 70.min.), Radulović.

Odlična partija fudbalera Bora na Gradskom stadionu u meču 20.kola odigranom na uskršnji dan, po lepom, sunčanom vremenu i na odlično pripremljenom terenu. Ponovo su Borani rano poveli, ali su ovog puta, (verovatno poučeni nedavnom utakmicom protiv Đerdapa, kada su u poslednjim trenutcima morali da spašavaju pobedu posle vođstva od 2:0) odigrali angažovano i ozbiljno i već na poluvremenu imali sigurno vođstvo od 3:0. Sva tri gola postigao je Dejan Mašić koji je uspešno krunisao dobre akcije svojih saigrača. U drugom delu tempo igre je malo pao pogotovu posle četvrtog gola Bora koji je postigao Miloš Stanojević iz opravdano dosuđenog penala, zbog igranja rukom gostujućeg igrača u kaznenom prostoru. Gosti su malo došli do daha u poslednjih pola sata igre, ali jedino što su uspeli da učine je počasni gol u 68.minutu koji je sa ivice šesnaesterca postigao Luka Kovačević, iskoristivši grešku odbrane Bora.