Početna » Reportaža » Fotoreportaža, Sport, Stoni tenis » Nikola Colić prvi na otvorenom prvenstvu Bora u stonom tenisu

Nikola Colić prvi na otvorenom prvenstvu Bora u stonom tenisu

14.april.Bor

tekst i foto: S.Ranđelović

Na otvorenom gradskom takmičenju u stonom tenisu koje je organizovao stonoteniski klub Bor učestvovalo je 37 igrača iz Bora, Zaječara, Kladova, Majdanpeka. Prvo mesto na ovom takmičenju osvojio je najbolji borski igrač Nikola Colić koji je u finalu savladao Milana Božinovića sa 3:0 u setovima (11:9, 11:7, 11:6). Meč za treće mesto nije igran pa su „bronzane“ medalje osvojili poraženi u polufinalnim mečevima Aleksandar Buđelan i Nebojša Pajkić. Nagrade najboljim takmičarima uručili su Predsednik borskog kluba Saša Colić i sekretar Slaviša Ćirić. Kompletne rezultate sa ovog takmičenja možete videti na sajtu Gradske lige Bor. (http://gradska-liga-bor.weebly.com)