Početna » Aktuelno, Generalno, Sport » Uspeh strelaca i plivača

Uspeh strelaca i plivača

Bor, 19.04.2015.

Na Prvenstvu Centralne Srbije održanom ovog vikenda u Smederevu, Streljačka družina METALAC Bor i njeni članovi dostojno su reprezentovali opštinu Bor. Uspešan vikend bio je i za članove Plivačkog kluba Bor koji su ovog vikenda, na 6. medjunarodnom Kupu u Nišu osvojili tri medalje.

Milica Ignjatović, seniorka METALCA, prvakinja Centralne Srbije – serijska vazdušna puška – 369 krugova;

Marija Belčić, pionirka METALCA, vicešampion Centralne Srbije – vazdušna puška 183 kruga;

Seniorke METALCA – bronza na prvenstvu Centralne Srbije (Ignjatović, Radisavljević, Tošić).

Marija Belčić, pionirka METALCA, vicešampion C. Srbije-vazdušna puška 183 kruga

Milica Ignjatović, seniorka METALCA, prvakinja C. Srbije-serijska vazdušna puška – 369 kruga

Seniorke METALCA – bronza na prvenstvu Centralne Srbije ! Ignjatović, Radisavljević, Tošić.

6. MEDJUNARODNI PLIVAČKI MITING „KUP NIŠA 2015.“

Na 6. medjunarodnom plivačkom mitingu, Kup Niša 2015, održanom na bazenima Sportskog centra Čair u Nišu, plivači  Plivačkog kluba Olimpija Bor osvojili su 10 medalja:
100m Delfin/Fly 11 – 12 godina JEVREMOVIĆ, Vukašin 03 1:27.58

Plivači Plivačkog kluba Bor osvojili su tri medalje, i to dve srebrne Milica Marković – u kategoriji 50m delfin i 200m kraul i jednu bronzanu Andrija Vučkov – 200m kraul. Plivači