Početna » Reportaža » Fotoreportaža, Fudbal, Sport » Mašić ponovo odlučio-Bor-Radan 1:0

Mašić ponovo odlučio-Bor-Radan 1:0

23.april.Bor

Tekst i foto: S.Ranđelović

Srpska liga – Istok; 22.kolo : OFK BOR – FK RADAN (Lebane) 1:0 (1:0)

Stadion : OFK BOR; Gledalaca 300; Vreme : Sunčano i vetrovito; Sudije: Milan Rašić, Dalibor Nešić, Milan Petković (Zaječar);
Delegat: Dobrivoje Vukičević (Rekovac); Strelac : Dejan Mašić (Bor) u 5.minutu. Žuti kartoni: Janković i Čaurević (Bor), Stamenković i Stanković (Radan); Crveni kartoni: Terzić Marko (Bor) i Stojanović Ivan (Radan) u 21.minutu.

OFK BOR: Trailović, Janković, Nikolić, Cokić, Marković (Stamenković od 70.min.), Krstić (Čaurević od 55.min.), Stanojević, M.Terzić, Mladenović (I.Terzić od 89.min.), Mašić, S.Jovanović.
RADAN: Mirdžić, Jović, Milan Marković, Stanković, Nedeljković, Stojanović, Momčilović (Smiljković od 85.min), Mitrović, Janjić (N.Stanković od 60.min.), Miloš Marković (Cvetković od 75.min.), Stamenković.

IGRAČ UTAKMICE : DEJAN MAŠIĆ (OFK BOR)

U odloženoj utakmici 22.kola Srpske lige, Ofk Bor je „uknjižio“ tri nova boda i sačuvao osmo mesto sa pet bodova više od najbližeg pratioca  Sloge iz Despotovca. Ovom pobedom Borani su gotovo sigurno obezbedili opstanak u ligi, što je za ovu prvu srpskoligašku sezonu i planirano. Naravno, do kraja ima da se odigra još osam utakmica i neće biti opuštanja. Fudbaleri Bora će se svakako potruditi da obraduju svoje navijače još nekom pobedom i dobrom igrom.

Što se same utakmice tiče, viđena je jedna čvrsta, na momente i gruba igra u čemu su prednjačili gosti iz Lebana. Bor je poveo već u petom minutu golom Mašića. U 21.minutu posle jednog prekršaja gostiju došlo je do koškanja većeg broja igrača oba tima koje je rezultiralo isključenjem Marka Terzića i Ivana Stojanovića. Opšti utisak je da je sudija Rašić postupio malo prestrogo i da je sve moglo da prođe i sa žutim kartonima. U nastavku je viđena velika borba koja se pre svega odvijala na sredini terena. Domaćin je imao još nekoliko dobrih prilika da poveća prednost, a gosti su utakmicu završili bez i jednog udarca u okvir gola golmana Trailovića.