Još dva boda rukometaša za sredinu tabele

BOR2 – ARILjE  34 : 26   (17 : 10)

Sportski centar Bor (25.10.2009). Gledalaca: 100 Sudije: Ivan Stoiljković (Leskovac) Aleksandar Petković (Leskovac), Kontrolor: Nebojša Veljković (Niška Banja) Sedmerci: 2(2) Bor2 , Arilje 4(4) Isključenja: Bor2 12, Arilje 4 minuta
BOR2: Jonović 4, Jovanović V., Kičić 3, Đurović 3, Lhotka 4, Mijalković 1, Kastratović 2, Jovanović M. 9 (2), Pavlović 4, Petrovski (2 odbrane), Momčilović 4, Petrović (22 odbrane)
ARILjE: Gavrilović D. (11 odbrana), Radojević Ž. , Sretenović R. 3, Petković T. 1, Vučetić M. 1, Radeljić S. 3,Radeljić G. 14 (4), Gavrilović Z. 1, Radovanović  I., Pajević J. 3
Igrač utakmice: Marko Jovanović (Bor)
– Prošlonedeljni poraz nas je motivisao da zbijemo redove i odigramo utakmicu maksimalno ozbiljno. Pobedi je najviše doprineo izuzetno raspoloženi golman Saša Petrović, ali smo svi dali sve od sebe, tako da željeni rezultat nije izostao  – prvi su utisci najboljeg igrača utakmice Marka Jovanovića
Oslabljena ekipa Arilja je samo u prvih pet minuta utakmice uspela da pruži kakav takav otpor Boranima, a onda su se ređali golovi i odbrane domaćina sve do konačnog zvižduka sudije i rezultata 34 : 26. U narednom kolu očekuje se još jedna pobeda na domaćem parketu, dolazi ekipa Užica, ali se niko ne nada lakoj utakmici i lakoj pobedi.