RUKOMET: BRESTOVAC PODEDIO MORAVU 37:32

U Sportskom centru u Boru odigrana je utakmica Prve srpske rukometne lige  za muškarce između  „ Brestovca“ i  „Morave“. Domaćini su savladali goste 37: 32 ( 17: 16)

Ekipa RK Brestovac

Autor: M.Jonović

JU Sportski centar, gledalaca: 100, sudije : Dejan Pavlović( Aleksinac), Damir Đorđević(Niš)

Delegat : Srđan Petrović( Boljevac), isključenja: Brestovac : 8 minuta, Morava: 8 minuta

BRESTOVAC: Stankovski( 10 odbrana), Karađić 4, Vladić 8, Simić 3, Nikolić 6, Mitrović, Dekandija 2, Mijalković 10, Vukomirović, Petrović, Dragojević 4, Mitič,Jovanović.

MORAVA: Filipović( 6 odbrana), Dinčić 5, Jović 4, Antić 7, Krstić, Dodić 2,

Stojanović 6, Stojanov( 1 odbrana), Milinčić 4, Stojanov 4.

Igrač utakmice : Mijalković Srđan

Rukometaši Brestovca još na početku utakmice krenuli su agresivnije.  Pred kraj prvog poluvremena rezultat se  lomio i moglo je lako doći do izjednačenja. U ostatku utakmice nastavili su istim ritmom i uspešno  tresli mrezu gostujućeg golmana i ostvarili pobedu .

Zadovoljan sam kako su momci odigrali ovu utakmicu ,da li su sve od sebe i ostvarili pobedu  -prokomentarisao je rukovodilac ekipe Brestovca Rade Stojanović.