БОР 2 – АРИЉЕ 26: 21

Aутор: Т. Дроњак

ЈУ Спортски центар Бор, гледалаца: 200, судије: Дамир Ђорђевић (Ниш) Дејан Павловић (Алексинац) делегат: Лазар Стојановић (Власотинце) Седмерци: Бор 2 4 (3) Ариље 2 (2) Искључења: Бор 2 6 минута, Ариље 8 минута.

БОР 2: Вукмировић ( 6 одбрана), Кичић, Делач 3, Кастратовић 4 (3 седмерца), Андријевић 3, Владић, Радосављевић, Ристић 6, Јоновић 2, Ђуровић 2, Лхотка 2, Павловић 4, Ђорђевић, Петровић (15 одбрана).

АРИЉЕ: Кокотовић, Радојевић, Сретеновић, Јевтовић 5, Цвијовић, Томашевић 5 (2 седмерца), Милетић, ћурчић, Гавриловић 2, Милинковић, Радељић 8,  Димитријевић (17 одбрана, 1 седмерац), Митровић 1.

Играч утакмице : Дејан Ристић ( Бор)

У 9. колу Друге лиге југ за мушкарце Борани су на свом терену надиграли госте из Ариља 26:21 (14:10)

Опуштено су Борани почели утакмицу, имали су гости три гола предности до 26. минута, а онда је „топионичка машина“ почела да меље и без већих проблема успела да стигне до нове победе.

– Иако резултат показује другачије, била је ово још једна тешка утакмица, борили смо се за сваки гол, ипак смо имали више снаге и нерава да укњижимо још два бода у првенственој трци – коментар је техничког руководиоца екипе Мирославa Јовићa.

По избору тренера, најбољи играч утакмице био је Дејан Ристић из Бора.

Наредног викенда, Борани путују у Књажевац где се састају са истоименом екипом која има само бод мање.