Otvoreno prvenstvo Bora u tenisu do 9 godina

Bor, 14.04.2013. Autor: R.Vasić

Pobednici OP Bor do 9 god 2

Na Otvorenom prvenstvu Bora u tenisu do 9 godina, koje je održano na terenima Ustanove Sportski Centar Bor u kategoriji devojčica, članica Teniskog Kluba Bor – Iva Krga osvojila je prvo  mesto savladavši Emiliju Zdravković iz (Teniske akademije Živković Niš) u finalu u taj brejku 7:0.

Kod dečaka je pravi podvig postigao Marko Mijović koji je osvojio drugo mesto.U finalu je izgubio sa 2:0 od Mladenović Luke (Euroklub Zaječar).Njemu je ovo prvo takmičenje u ovoj katekoriji, ima 8 godina ali je uspeo je da pobedi mnogo iskusnije protivnike iz klubova „Topličanin“ Prokuplje i „TAŽ“ Niš

Danas  14.04.2013 u polufinalu Prvenstva TSIS (Teniskog Saveza Istočne Srbije) do 14 godina koji se igra u TK TAŽ Niš , Zorana Vojvodić igra polufinale.Juče je u prvom kolu bila slobodna kao nosilac grupe a drugo i treće kolo je ubedljivo pobedila svoje protivnice 6:1, 6:0.

Na slici: Emilija Zdravkovic TAZ Nis, Iva Krga TK Bor,  Marko Mijovic TK Bor, Luka Mladenovic TK Euroklub Zajecar