Fudbal : Drugi remi Bora – OFK Bor – Ozren 2:2

26.avgust.Bor

Autor : S.Ranđelović

Pomoravsko timočka zona 2. kolo : Ofk Bor – Ozren 2:2 (2:1)

zasajt1 zasajt2 zasajt3 zasajt4 zasajt5 zasajt6 zasajt7 zasajt8 zasajt9 zasajt10 zasajt11

Fudbaleri Bora su i u drugom kolu osvojili samo bod. Posle remija u Majdanpeku,Bor je na svom terenu ponovo odigrao nerešeno sa ekipom Ozrena. Gosti iz Sokobanje prvi su došli u vođstvo golom iskusnog Kuzmanovića koji je u 7 minutu natrčao na jednu odbijenu loptu i sa skoro 25 metara neodbranjivo pogodio mrežu borskog golmana Trailovića , koji je svojom paradom uspeo samo da ulepša ovaj pogodak. Fudbaleri Bora se nisu predavali , već su krenuli još ofanzivnije , nebi li što pre izjednačili rezultat. To je moglo da im se osveti u 20 minutu kada su gosti posle jednog kontranapada pogodili prečku. Bor je izjednačio u 25 minutu. Strelac je bio Ivanov , posle odličnog centaršuta Terzića iz slobodnog udarca. Pet minuta kasnije domaći igrači poveli su sa 2:1. Ponovo je dosuđen prekršaj sa desne strane, usledio je dobar centaršut posle koga je golman Ozrena pomalo nespretno odbio loptu do ivice šesnaesterca, gde odlično reaguje Jovanović i spretno , glavom pogađa nebranjenu mrežu. U drugom poluvremenu borski igrači su propustili nekoliko prilika da osiguraju pobedu,što se osvetilo u 70 minutu kada je Stojkov izjednačio rezultat na 2:2. Ovim rezultatom utakmica je i završena, jer domaći fudbaleri čini se nisu imali snage za još jedan preokret. Utakmicu je pred oko 500 gledalaca sudio Predrag Godić iz Kruševca. Suđenje je uglavnom bilo korektno. Domaći igrači zaradili su tri žuta kartona, a gosti samo jedan.