Rukomet: ORK BOR – RK Jastrebac (Blace) 29:27

30.septembar.Bor

Autor: S.Ranđelović

zasajt1 zasajt2 zasajt3 zasajt4 zasajt5 zasajt6 zasajt7 zasajt8 zasajt9 zasajt10 zasajt12 zasajt13

Rukometaši Bora pobedili su i u drugom kolu , u derbi meču protiv vrlo iskusne i jake ekipe Jastrebca iz Blaca. Borski igrači su vodili od samog početka meča. Razlika se kretala između 2 i 6 golova razlike u korist domaćina  sve do nekih pet minuta pre kraja , kada su gosti iz Blaca iskoristili nekoliko promašaja i grešaka Borana i došli na samo gol zaostatka. Ipak p ekipi Bora je uspelo da sačuva vođstvo i ostvari pobedu od 29:27, pre svega zahvaljujući izvanrednom golmanu Bora Nenadu Matiću , koji je na ovoj utakmici imao čak 16 odbrana.

ORK BOR : Nikolić Mihajlo; Barbulović; Đurić; Ćirić (5 golova); Nikolić Milan; Dragojić; Mitrović(4); Genčić (8); Andrijević(3); Mijalković(1); Pešić; Petrović; Stanojčić (1); Pavlović (2);Mitić (16 odbrana);Adamović (5);
RK Jastrebac : Milojković;Jovanović;Pavlović 3; Hadzić.A 4; Bošković 4; Mirković1; Dolić;Ilić 3; Milenković 1; Petrović; Jovanović; Hadzić.D 9; Stojković 1; Đokić 1.

Sedmerci : Bor 2(2) : Jastrebac 3(3); Isključenja : Bor (22 minuta) ; Jastrebac (22 minuta); Gledalaca : 250; Sudije : Nikola Vasilijić; Predrag Zdravković; Delegat: Slobodan Tasić.