Nova pobeda borskih odbojkašica

28.oktobar.Bor

Autor: S.Ranđelović

Odbojka žene: OK Bor-ŽOK Vranje 3:1 (18:25; 25:23; 25:21; 25:16)

Odbojkašice bora ostvarile su i drugu  pobedu u sezoni. Ovoga puta savladana je ekipa Vranja rezultatom 3:1 u setovima. Boranke su meč započele vrlo konfuzno i dozvolile su protivnicama da već na startu prvog seta steknu prednost od 5:0. Posle tajm –auta ova serija je prekinuta i rezultat je ubrzo izjednačen. Ipak u završnici seta igračice iz Vranja bile su bolje i osvojile su ovaj set sa 25:18. U nastavku meča ekipa Bora polako uspeva da pronađe svoju igru i posle neizvesne borbe u drugom setu rezultat je izjednačen na 1:1 (25:23). U preostala dva seta odbojkašice Bora su bile mnogo ubedljivije, bolje su servirale, popravljen je prijem, a proradio je i blok pa su treći (25:21), a pogotovo četvrti set (25:16) dobijeni mnogo lakše za konačnu pobedu od 3:1 i osvajanje novih prvenstvenih bodova.