Omladinci Bora poraženi na svom terenu

4.novembar.Bor

Autor: S.Ranđelović

FSRIS Omladinska liga: OFK BOR – FK Radnički Niš 1:3 (1:1)

Omladinci Bora poraženi su od niškog Radničkog 1:3. Uakmica je odlučena u drugom poluvremenu u kome su se gosti bolje snašli, postigli dva gola i na kraju zasluženo nose tri boda u Niš. Uakmica je bila vrlo korektna.Jedinu javnu opomenu zaslužio je igrač Bora Kolarević, kome je sudija Radičević dodelio žuti karton u 55.minutu zbog preoštrog starta. Golove su postigli : Šeklić u 30.minuttu za Bor, a Nikolić Petar u 21. i 56. min. i Klikovac u 75. za Radnički. Utakmicu su sudili Marko Radičević,MiroslavJanošević i Nenad Stefanović iz Bora. Delegat Nebojša Mladenović OFS Bor.

OFK BOR: Stojčić (Bučanović),Ostojić,Ristić (Kolarević),Arizanović,Ranđelović,Mitrović,Davidović,Šeklić,Aleksić (Marković),Mihajlović,Trajković (Mamula).Trener: SašaIlibašić.
FK Radnički Niš: Marković,Toković,Lazarević,Petrović.M,Marinković,Petrović.S,Nikolić.D,Nikolić.P,Radulović,Klikovac,Kostić.