Poraz oslabljenog KMF „Bor“ u Bujanovcu

Bor, 18. novembar

Autor: M.P.

I pored velikog zalaganja i borbenosti, u oslabljenom sastavu i problemima sa prevozom, KMF „Bor“ je pretrpeo poraz 4:2 (3:0) na nezgodnom gostovanju ekipi „As Bujanovac“ u drugom kolu Druge futsal lige Istok. Borski klub je nastupio bez bitnih igrača, Dalibora Djenadića i prvog golmana, Srdjana Andjelkovića. Na kadrovske probleme nadovezali su se i organizacioni, pa je ekipa otišla na daleko gostovanje o svom trošku, svojim kolima. Tako, i pored obećanog prevoza, igrači su morali da voze i umorni odigraju utakmicu. Zbog svih problema, kasnio je početak utakmice, borski igrači morali su da počnu meč bez zagrevanja. Zato i ne čudi rezultat prvog poluvremena. Drugo poluvreme je bilo bolje i golove za Borane su postigli Darko Todorović i Danijel Spasevski, ali nisu imali snage za preokret. Bor sledeće subote dočekuje prvoplasirani „Niš 92“.