Odbojkašice Bora nesavladive na svom parketu

25.novembar.Bor

Autor : S.Ranđelović

Druda odbojkaška liga – žene: OK BOR – OK Paraćin 3:0 (25:6; 25:14; 25:13)

Odbojkašice Bora ostvarile su još jednu ubedljivu pobedu na svom terenu. Mlada ekipa iz Paraćina poražena je sa 3:0 u setovima za samo 53 minuta efektivne igre. U prvom setu koji je trajao samo 16 minuta domaće igračice su svojim protivnicama prepustile samo 6 poena. U drugom i trećem setu igrale su malo opuštenije pa se to odrazilo i na rezultat. Gošće su u ova dva seta uspele da osvoje 14, odnosno 13 poena. Sve u svemu jedna brza i vrlo efektna pobeda borske ekipe.
OK BOR : 1.Ljubenović Maja (kapiten); 2. Stevanović Katarina; 3. Kitanović Marija; 4. Badžić Dejana; 7. Obradović Sanja; 8. Lukić Milana; 9. Žikić Danica; 10. Stojanović Teodora; 11. Stevanović Milica; 12. Bošković Anđela; 13. Rankić Nevena (libero); 14. Kitanović Aleksandra. Trener : Todorović Igor.

OK Paraćin: 1. Beguš ; 2. Banđur (kapiten); 3.Ljubisavljević; 5.Lalić (libero); 7.Krnjajić;8.Bogdanović;9. Kojadinović;10.Savić;12.Kneselac;13. Milenković.
Treneri: Stojčić i Nejkov.
Sudije : Jovanović Vuk i Zdravković Vladimir iz Niša. Zapisničar : Nedeljković Sunčica.