Važna pobeda borskih majstora „malog fudbala“

25.novembar.Bor

Autor: S.Ranđelović

KMF BOR – KMF NIŠ 92 6:5 (3:2)

Borski ljubitelji malog fudbala imali su priliku da gledaju vrlo zanimljiv i na kraju čak i neizvestan meč, iako se na nekih desetak minuta pre kraja činilo da je sve rešeno. Prvi su poveli gosti iz Niša, Borani vrlo brzo preokreću rezultat na 2:1. Na poluvremenu domaći vode sa 3:2.
U drugom delu Borski igrači spretno koriste greške niških „policajaca“ i dolaze do ubedljivog vođstva od 6:2. Gosti u poslednjih desetak minuta kreću na „sve ili ništa“. Iz igre izlazi njihov golman, i oni kreću u napad sa petoricom igrača. Takva taktika se umalo nije isplatila, jer su uspeli da izvrše jak pritisak ka golu domaćih i postignu čak tri gola. Ipak za potpuni povratak nije bilo dovoljno vremena, i Borska ekipa na kraju zasluženo osvaja bodove.