Najbolji u borskom sportu za 2013.

28.decembar.Bor

Autor: S.Ranđelović

U organizaciji „Atletskog kluba Bor“ i „Sportskog saveza Opštine Bor, održana je manifestacija proglašenja najboljih sportista Bora za 2013.godinu. Na osnovu dostavljenih predloga klubova komisija u sastavu:
1. Staniša Aksić (član ispred organizatora manifestacije)
2. Stojković Senta (član ispred Sportskog saveza opštine Bor)
3. Radenković Ivan (član opštinskog veća)
4. Petrović Nenad (član komisije za sport)
5. Živić Miloš (član komisije za sport)

donela je ODLUKU o izboru NAJBOLJIH U BORSKOM SPORTU ZA 2013.godinu :

1. NAJBOLJA SPORTSKA ORGANIZACIJA- KLUB
1. Bodi bilding klub „Partizan“ Bor
2. Omladinski judo klub BOR-BOR
3. Ženski košarkaški klub BOR

2. NAJUSPEŠNIJI SPORTISTA
1. Vladimirović Siniša – Kik Boks Klub
2. Stojić Aleksandar – Bodi bilding klub „Partizan“ Bor
3. Nikolić Marko – Dzudo klub Bor

3. NAJUSPEŠNIJA SPORTISTKINJA
1. Mihajlović Tamara – Omladinski dzudo klub Bor-Bor
  2. Ćirov Ivana – Ženski košarkaški klub Bor
3. Puškić Vlastimirka – Atletski klub Bor

4. NAJUSPEŠNIJI TRENER     1. Rovčanin Hakija – Omladinski fudbalski klub BOR
2. Tucić Mališa – Karate klub Tigar – Bor
3. Madić Dejan – Kuglaški klub „Bakar“ – Bor

5. NAJUSPEŠNIJI DRUŠTVENO SPORTSKI RADNIK
1. Koželj Dejan
2. Paunović Nenad
3. Aleksić Zoran

6. ZA DUGOGODIŠNJI RAD U SPORTU    1. Rajzner Pavo
2. Ranković Desimir
3. Zlatković Aleksandar

7. Najuspešnija sportska organizacija u oblasti masovne fizičke kulture, školskog i invalidskog sporta, saveza i  strukovnih udruženja:
1. Rukometni savez Bora
2. Opštinski fudbalski savez Bor
3. Asocijacija Sport za sve

8. PERSPEKTIVNI MLADI SPORTISTA
1. Krsmanović Pavle – Dzudo klub Bor
2. Perić Ognjen – Karate klub Bor
3. Dinić Jovan – Gimnastički klub Bor
4. Tasić Nikola – Omladinski dzudo klub Bor
5. Mančić Filip – Atletski klub Bor

9.  PERSPEKTIVNA MLADA SPORTISTKINJA
1. Mladenović Anđela – Dzudo klub Bor
2. Antonijević Natalija – Rukometni klub Brestovac
3. Stamenković Kristina – Ženski košarkaški klub Bor
4. Ikić Nađa – Karate klub „Tigar“- Bor
5. Zenuni Anita – Omladinski dzudo klub Bor

 

Share

Ostavite odgovor