Pomoravsko-timočka zona : FK Rtanj – OFK BOR 1:1 (1:0)
Sudije : Jovanović Stefan, Pršić Marija i Prodanović Sanja iz Kruševca.
Strelci : Stamenkovski u 11.minutu za Rtanj , Stanojević u 90.minutu za Bor
Žuti kartoni: Cokić i Stepanović.S (Rtanj); Janković i Stanojević (Bor)
FK RTANJ: Milošević, Rajković.S, Stevanović, Veličkovski, Cokić, Jelenković, Živković (Stepanović.S od67.min.) Mladenović (Rajković.B od 90.min.), Lalić (Boranović od 79.min.) Čaurević, Stamenkovski. Trener: Mitić Rajko.
OFK BOR: Trailović, Janković, Stanojević, Čovrtanović (Ivanov od 74.min.), Živanović, Pejić (Mirković od 57.min.), Terzić.M, Nikolić, Mladenović.M, Jovanović.S, Đoševski (Lazarević od 61.min.). Trener : Rovčanin Hakija.
U zaostaloj utakmici 21.kola u Boljevcu su se sastali domaći Rtanj i Ofk Bor. Po oblačnom , ali prijatnom vremenu videli smo jednu pravu prvenstvenu utakmicu u kojoj je domaćin bio bolji u prvom poluvremenu, dok su gosti iz Bora u drugom delu bili mnogo konkretniji, pa je nerešen rezultat na kraju potpuno zaslužen. Rtanj je poveo već u 11.minutu utakmice. Posle jedne greške borske odbrane, lopta se odbila do Stamenkovskog koji je iskosa sa leve strane pogodio suprotni ugao gola golmana Trailovića. Domaći su imali još nekoliko dobrih akcija, ali je odbrana Bora dobro reagovala. Bor je u poslednjih petnajest minuta prvog dela preuzeo inicijativu, stvorio nekoliko polušansi, ali nije uspeo da ozbiljnije ugrozi gol Rtnja. U poslednjem minutu prvog poluvremena igrači Rtnja su iz kontranapada imali šansu da udvostruče prednost, ali je Trailović dobro intervenisao i spasio svoju mrežu. U drugom poluvremenu videlo se od samog početka da su borski fudbaleri rešeni da poprave rezultat. Boljevčani su, zadovoljni vođstvom, prepustili inicijativu protivniku, i pretili su tek povremenim kontrama preko Čaurevića i Stamenkovskog. U ekipi Bora se osetio izostanak Mašića, Krstića i Stankovića koji su morali da pauziraju zbog žutih kartona. Nedostajala je probojnost u završnici akcija, pa su Borani svoje šanse stvarali uglavnom ubacivanjem dugačkih lopti u šesnajesterac Rtnja. Beležimo odlične udarce glavom Jankovića, Mladenovića, Ivanova – ali lopta je uvek odlazila za malo preko ili pored gola. I kada su već svi na stadionu mislili da će domaćin uspeti da se odbrani i osvoji tri vredna boda na scenu je stupio Miloš Stanojević koji je natrčao na jednu odbijenu loptu i izvanrednim udarcem doneo Boru izuzetno važan bod. Ovaj igrač je izgleda postao koban po ekipu Rtnja, jer je i u prvom delu prvenstva u Boru, zatresao mrežu boljevčana pet minuta pre kraja utakmice i doneo pobedu svom timu od 1:0. Rtanj je bukvalno u poslednjim trenutcima utakmice imao dobru šansu ali je Nikolić požrtvovanom intervencijom uspeo da izblokira napadača domaćih i spreči gotovo siguran gol. Treba reći da je utakmica bila korektna, čvrsta, sa dosta oštrih startova ali uglavnom u granicama dozvoljenog. Sudijska trojka iz Kruševca dobro je obavila svoj posao, mada su domaćini imali neke primedbe na kriterijum glavnog arbitra kod dosuđivanja prekršaja. Interesantno je da su pomoćne sudije na ovoj utakmici bile pripadnice „lepšeg“ pola i da su odlično obavile svoj deo posla. Organizacija utakmice bila je na visokom nivou i Borani su bili zadovoljni prijemom domaćina. Posle ove utakmice Bor ima četiri boda prednosti nad drugoplasiranim Ozrenom,ali i utakmicu manje jer je meč 22.kola sa Borcem iz Bivolja takođe odložen i odigraće se u Boru 30.aprila. U 23.kolu u subotu 26.aprila Bor gostuje u Paraćinu ekipi SFS Borca.