Košarka: Zicer pregazio Vukove iz Merošine

Bor,9.jun

Autor: S.Ranđelović

Letnja liga : KK ZICER Bor – KK VUKOVI Merošina 89:56 (23:16, 24:11; 21:06; 21:23)

Sudije : Petković vladimir (Bor), Ristić Anita (Negotin); Delegat: Arsić Ivan (Bor)

KK ZICER : Antonijević, Buljan 7, Mijatović 13, Kulić 2, Pajkić 5, Vasiljević 8, Radivojević 8, Petrović 28, Vranov 3, Gligorijević 15, Simonović. Trener: Mijatović Žarko.
KK VUKOVI: Stevanović 32, Živković 5, Petković 3, Marković, Pepić 8, Stevanović 2, Mitić, Vulović, Miladinović 6.

U utakmici Letnje lige, mladi košarkaši borskog „Zicera“ ubedljivo su savladali goste iz Merošine, koji su ozbiljniji otpor pružili samo u prvoj i poslednjoj četvrtini. Pitanje pobenika rešeno je već posle prvog poluvremena koje su momci trenera Žarka Mijatovića dobili sa dvadeset poena razlike. U trećoj četvrtini gosti su postigli samo šest poena, razlika je iznosila više nego ubedljivih 35 poena pa su u poslednjoj četvrtini šansu dobili i igrači sa klupe Zicera. Ova pobeda će najverovatnije mladoj borskoj ekipi obezbediti plasman u drugu srpsku ligu.