Fudbal: Zona istok – Rudar i dalje bez bodova

1.septembar.Bor

fk rudar amblemFudbaleri borskog zonaša Rudara doživeli su i treći poraz u prvenstvu istočne zone, pa su trenutno posle kompletnog trećeg kola ostali jedini tim koji u ovoj sezoni nije osvojio nijedan bod. Rudar se u Ražnju dobro držao do 62.minuta, kada je sudija Mitrović dosudio penal posle starta Kolara nad Kalčićem. Siguran realizator bio je Milanović i domaća ekipa Bukovika je povela sa 1:0. Tri minuta kasnije u strelce se upisao i Kalčić, da bi tačku na ovu utakmicu stavili Prokić u 78. i Lapčević u 86. minutu za ubedljivih 4:0. Sudija Mitrović pokazao je četiri žuta kartona. Opomenuti su : Savić (Bukovik), Kolar, Pajkić i Stefanović (Rudar). Ekipa Rudara igrala je u sastavu : Milenović, Stefanović, Kolar, Radovanović, Pejić, Pajkić, Stojanovski, Pavlovski, Aleksić, Milanović, Krivokapić (Kolarević).

Poraze su doživele i ostale dve ekipe iz borske opštine koje nastupaju u zoni. Nemetali su na svom terenu izgubili od Rudara iz Aleksinca 0:4, a Brestovac je poražen u Svrljigu od istoimene ekipe sa 5:0.