Košarkaši Bora poraženi, Zicer pobedio

9.februar.Bor

Tekst i foto : S.Ranđelović

Prva regionalna liga -istok 15.kolo: KK BOR RTB – KK Radnik 58:79 (11:16,15:16, 13:21,19:26)
Košarkaši Bora koji su u ovoj utakmici nastupili u potpuno podmlađenom sastavu, pružili su jak otpor iskusnoj i veoma kvalitetnoj ekipi iz Surdulice. Raduje što su mladi igrači Bora pokazali izuzetnu borbenost i želju za dokazivanjem, što će im u narednim utakmicama kada steknu i malo više iskustva svakako doneti i bolje rezultate.

Druga regionalna liga – Istok : KK ZICER (Bor) – KK Mladost (Zaječar) 64:50 (11:10;14:12; 13:17; 26:11)

Ekipa borskog Zicera koja se vrlo uspešno takmiči u drugoj regionalnoj ligi ostvarila je još jednu pobedu. Borani su pobedu ostvarili teže nego što je očekivano.Zaječarci koji takođe imaju vrlo mladu ekipu, predstavili su se kao dobar protivnik. Prvih trideset minuta proteklo je u izjednačenoj borbi u kojoj su se ekipe smenjivale u vođstvu. Mladost je čak u poslednju četvrtinu ušla sa jednim poenom prednosti, ali su u poslednjih deset minuta popustili pred naletima momaka koje predvodi trener Žarko Mijatović i Zicer je ostvario vrednu pobedu.