Počelo srpskoligaško proleće

16.mart.borimages ofk bor

Srpska liga – Istok 16.kolo : FK Ozren – OFK BOR 1:0 (0:0)
Sokobanja. Stadion „Bata Nole“. Gledalaca: 150. Sudije: Milić Bojan (Kruševac), Andrejić Čedomir (Kruševac), Milićević Miloš (Aleksandrovac). Delegat : Marjanović Jovan (Niš). Strelac : Majkić Nemanja u 59.minutu. Žuti kartoni: Kovačević i Mijatović (Ozren), Mladenović, Jovanović, Stanojević i Mašić (Bor).

FK OZREN: Bajković, Kostić, Majkić, Stanković, Paris, Mijajlović, Stojaković (Kovačević od 46.min.), Mijatović, Matić, Ilisić (Mijajlović od 90.min.), Branković (Urošević od 56.min.).
OFK BOR: Trailović, Janković (Stojanovski od 46.min.), Stamenković, Cokić, Stanojević, Marković, Terzić.M, Jovanović.S, Mladenović (Nikolić od 71.min.), Đoševski (I.Terzić od 52.min.), Mašić.

Fudbaleri Bora poraženi su u Sokobanji od Ozrena rezultatom 1:0. Gol odluke postigao je levi bek domaćih Nemanja Majkić u 59.minutu iz slobodnog udarca. Posle vođstva domaći su se povukli i branili stečenu prednost što im je na kraju i donelo važna tri boda za beg sa dna tabele. Bor sledeće nedelje ponovo gostuje. Na programu je Timočki derbi u Zaječaru između Timoka i Bora.