KMF BOR poražen od Dolapa iz Prokuplja

23.mart.Bor

Tekst i foto: S.Ranđelović

Fudbaleri borskog kluba malog fudbala koji se takmiče u drugoj futsal ligi – istok doživeli su neočekivan poraz od Dolapa iz Prokuplja kome je ovo bila prva pobeda u dosadašnjih 12 kola. Utakmica je počela kako se samo poželeti može za Borane. Već posle 30 sekundi igre domaći su došli do vođstva od 1:0. U narednih nekoliko minuta videli smo apsolutnu nadmoć borske ekipe i očekivalo se da se prednost uveća, što se posle nekoliko minuta i dogodilo. Posle brzog vođstva od 2:0 činilo se da će Bor doći do lake i ubedljive pobede, ali gosti se nisu predavali. zaigrali su mnogo bolje i do kraja prvog poluvremena uspeli da smanje vođstvo domaćih na 2:1. U drugom delu Dolap je zaigrao još bolje. Borani su promašili nekoliko izglednih šansi da na vreme reše utakmicu i kako to u fudbalu obično biva, kazna je ubrzo stigla. Gosti su prvo uspeli da izjednače rezultat, a onda da u poslednjih nekoliko minuta i potpuno preokrenu rezultat i na kraju slave rezultatom 5:4.