OFK BOR – OFK SINĐELIĆ 0:2 (0:2)

16.maj.Bor

Srpska liga – Istok 26.kolo: OFK BOR – OFK SINĐELIĆ 0:2 (0:2)

Stadion OFK BOR; Gledalaca oko 100. Strelci: Lazarević u 27.minutu i Tasić u 32.minutu za Sinđelić.
Žuti karton : Pajkić (Bor); Sudije: Stefan Filipović (Jagodina); Miloš Manojlović (Jagodina), Aleksandar Marjanović (Despotovac); Delegat: Dragan Jovanović (Bačina).

OFK BOR: Nešović, Kračunović, Dinulović, Radovanović, Pajkić, Stanojev ( od 46.min. Milijić), Živulović, Apostolov, Dimitrijević, Aleksić, Kolarvić.
OFK SINĐELIĆ: Babić, Mladenović, Tasić, Marinković, Vidanović, Mijatović, M.Petrović, Zlatanović (A.Stojkov od 85.min.), Lazarević (Gavrić od 90.min.), S.Petrović, D.Stojkov.

U 26,kolu istočne grupe srpske lige, fudbaleri Bora poraženi su na svom terenu od niškog Sinđelića sa 2:0. Iskusniji i u ovom trenutku bolji tim iz Niša je već u prvom delu utakmice rešio pitanje pobednika sa dva efektna gola. Vođstvo gostima doneo je Lazarević u  27.minutu efektnim udarcem sa oko 20 metara. Na 2:0 povisio je Tasić kome je jedna odbijena lopta „legla“ na ivici šesnaesterca i završila u samom levom donjem uglu gola golmana Nešovića. U drugom delu utakmice sručilo se pravo nevreme praćeno jakom kišom koja je u velikoj meri omela aktere ovog meča da pruže bolju igru. Gosti su imali nekoliko prilika ali ih nisu iskoristili, a domaći su pokušavali retkim kontranapadima da ugroze Babića, ali bez većeg uspeha.

U sredu se u Boru igra “ derbi začelja“ između Bora i Timočanina iz Knjaževca. Obe ekipe su se već oprostile od srpskoligaškog društva i sledeće sezone će se takmičiti u zonskom rangu. Utakmica počinje u 17.časova.