Pionirke RK BEOGRAD prvakinje Srbije do 14 godina

Bor, 14.maj 2018. Tekst i foto: S.Ranđelović

U Boru je završeno Prvenstvo Srbije u rukometu za igračice rođene 2003. i mlađe. Organizator turnira ŽJRK BOR, pokazao se kao dobar domaćin i dobio pohvale svih učesnika ovog takmičenja.

Plaketu Rukometnog saveza Srbije, sekretaru ŽJRК Bor RTB Miloradu Filipoviću,tehničkom  organizatoru  Prvenstva  Srbije  za  igračice  rođene  2003.  i  mlađe,uručio je Aleksandar Petrović, izvršni sekretar.

Najboljem golmanu Prvenstva Srbije za igračice rođene 2003. i mlađe ANĐELКI MILETIĆ,  iz  RК КOSMAJ  Ralja, prigodan  poklon  je  uručio  Živojin  Maksić, koordinator RSS za mlađe ženske reprezentativne selekcije.

Najkorisnijoj  igračici Prvenstva  Srbije  za  igračice  rođene  2003.  i  mlađe MARIJI ILIĆ, iz RК    BEOGRAD, prigodan poklon je uručio Zoran   Barbulović, trener ŽJRК Bor RTB.

Trećeplasiranoj ekipi Prvenstva Srbije za igračice rođene 2003. i mlađe, ŽRК SLOVEN iz Rume , medalje je uručio Branko Perić potpredsedik Opštine Bor

Drugoplasiranoj ekipi Prvenstva Srbije za igračice rođene 2003. i mlađe, RК КOSMAJ iz Ralje , medalje je uručio Aleksandar Buđelan, predsednik Sportskog saveza Opštine Bor, a pehar Branko Perić, potpredsednik Opštine Bor.

Prvaku Srbije za igračice rođene 2003. i mlađe, RК BEOGRAD iz BEOGRADA, medalje je uručio Dragan Žikić, predsednik Skupštine Opštine Bor, a pehar Dalibor Ristić, Direktor TMК RSS.

KONAČAN PLASMAN

  1. BEOGRAD
  2. KOSMAJ
  3. SLOVEN
  4. MEDICINAR
  5. PANČEVO
  6. PROLETER
  7. HALAS JOŽEF
  8. SLOGA
  9. BEKAMENT BB
  10. ZAJEČAR 1949
  11. BOR RTB
  12. JAGODINA

Drugog dana na programu su bile utakmice za plasman.

REZULTATI RAZIGRAVANJA:

Razigravanje (оd 9. dо 12. меsta)
09:00 BOR RTB BEKAMENT BB 13:15 (6:7)
09:55 ZAJEČAR 1949 JAGODINA 18:8 (11:4)
Razigravanje (оd 5. dо 8. меsta)
10:50 PROLETER SLOGA 17:13 (11:9) 
11:45 HALAS JOŽEF PANČEVO 9:11 (4:6)
POLUFINALA
12:40 KOSMAJ SLOVEN 14:13 (7:7)
13:35 MEDICINAR BEOGRAD 18:20 (9:9)

REZULTATI UTAKMICA ZA PLASMAN:

za 11. mesto

14:30 BOR RTB JAGODINA  17:7 (9:2)

za 9. mesto

15:25 BEKAMENT BB ZAJEČAR 1949  14:12 (7:7)

za 7. mesto

16:20 SLOGA HALAS JOŽEF 18:22 (9:14)

za 5. mesto

17:15 PROLETER PANČEVO 7:18 (4:10)

za 3. mesto

18:10 SLOVEN MEDICINAR 22:21 (9:8)

FINALE

19:05 KOSMAJ BEOGRAD 22:25 (11:15) 
Share

Ostavite odgovor